APIE
MUS
>

Apdovanojimai, laimėjimai:

 

2011 m.- už geriausią privatų interjerą, konkurse "Metų interjeras'10" (Privatus butas Maironio g., Kaune).

 

2011 m.- už inovatyviausią privataus buto interjerą, konkurse "Metų interjeras'10" (Privatus butas Maironio g., Kaune).

2007 m.- už įpūdingiausią namo interjerą, kategorijoje "Individualaus gyvenamojo namo interjeras" (Individualus gyvenamasis namas Kaune, Eiguliuose), kartu su G. Natkevičiumi.
2007 m.- už įpūdingiausią namo interjerą, kategorijoje "Profesionalų lyga, namo interjeras" (Individualus gyvenamasis namas Kaune, Eiguliuose), kartu su G. Natkevičiumi.

2005 m. - METRAS 1/5 (už gyvenamąjį namą Utrių kaime), parodoje „Žvilgsnis į save“, kartu su R. Babrausku and G. Natkevičiumi.

2005 m. - laimėta nominacija „Pripažintas tarp kolegų“ (už realizuotą gyvenamojo namo projektą Utrių kaime, Klaipėdos raj.), parodoje „Lietuvos individualių namų architektūra“, kartu su R. Babrausku ir G. Natkevičiumi.

2003 m. - už geriausią architektūrinę realizaciją (3 individualių namų kompleksas Alytuje), parodoje - konkurse „Geriausias metų projektas“, kartu su G. Natkevičiumi.

2005 m.- už geriausią rekonstrukciją ("Pentacom" administracinės ir sandėliavimo patalpos), parodoje-konkurse "Geriausias metų projektas", kartu su M. Mickevičiumi ir G. Natkevičiumi.

2003 m. - didysis apdovanojimas METRAS 1/5 (už individualų namą Kaune, Lukšio g.), architektūros parodoje „Žvilgsnis į save“, kartu su G. Natkevičiumi.

2002 m. - „Archiformos“ premija už geriausią 2001 metų architektūros kūrinį (mokykla Metelių regioniniame parke), kartu su G. Natkevičiumi.

Projektas

 

2002 m. - už geriausią metų projektą (Vilniaus banko Kėdainių filialo projektas), parodoje - konkurse „Geriausias metų projektas“ kartu su G. Natkevičium, J. Šyvokiene, A. Asausku, R. Bridžiuviene.

 

 

 

Rimo Adomaičio architektų studija
Apdovanojimai, laimėjimai  1 - 1 EnRu
© RA studija Pagaminta mamaikoj